Nooit verwacht, ongelooflijk resultaat!

Vertel hier wat je vandaag met je fjord hebt gedaan.
Andor-Mary
Berichten: 523
Lid geworden op: ma 15 feb 2010, 19:33
Locatie: Markelo

Nooit verwacht, ongelooflijk resultaat!

Bericht door Andor-Mary » zo 07 aug 2011, 15:53

Zoals velen al wel zullen weten ben ik fanatiek menster met Andor. We rijden dressuur-vaardigheid wedstrijden, beide onderdelen in de L. Voor dit zomerseizoen hadden we ons opgegeven voor de districtskampioenschappen, regio oost.
Gister was het dan eindelijk zover. Alles op de trailer geladen en op naar Putten.. (bijna 1,5 uur rijden!) Mijn ouders, die mijn trouwste fans zijn en ons overal volgen waren in alle vroegte al meegereden. Mijn geweldige groom, (mijn oudste nichtje) was met mijn broer zelfs van vakantie in Friesland naar Putten gereden om team Andor compleet te maken. :))
Wat een happening zeg, ik heb nog nooit zulke opgepoetste paarden, tuigen, karren en mensen gezien := Gelukkig was Andor nog opgepoetst van de keuring ;)

We moesten als eerste de dressuur verrijden. Omdat Andor donderdag zo lekker liep voor de wagen, had ik besloten om niet te lang in te rijden om zo zijn krachten een beetje te sparen. Hij was lekker nageeflijk en ik zag het helemaal zitten. Helaas ben ik zo'n stomme muts om, zodra we de ring ingaan en de 2 jury-auto's te zien te gaan verkrampen van de zenuwen |( Terwijl ik me nergens druk om hoef te maken, Andor loopt altijd, Andor doet het altijd super en de jury ziet Andor ook altijd graag. Maar helaas, die knop kan ik nog niet omzetten bij mezelf.. Doordat ik verkrampte ging Andor lopen klieren en was de linkerstelling ver te zoeken. Gelukkig gingen de figuren nog redelijk, voor zover dat wil met de verkeerde stelling :=
De tweede proef ging iets beter naar mijn idee, de spanning zakte wel wat weg alleen was Andor niet meer zo heel voorwaarts..
Ik was blij dat de dressuur achter de rug was :P

Op naar de vaardigheid. Eerst de 600m terugstappen naar het hoofdterrein. De vaardigheid heb ik niet kunnen verkennen doordat we net te laat aankwamen 's morgens. Gelukkig had ik het op papier al een paar keer bekeken, zelfs de barrage uit mijn hoofd geleerd want je weet maar nooit :P En door een aantal deelnemers te zien rijden zat het parcours wel aardig in mijn hoofd.
Eenmaal aan de beurt voelde ik toch wel wat kriebels. We vinden de vaardigheid altijd wel leuk om te doen, maar zien het meer als een leuk onderdeel voor erbij. Het parcours was goed te zien, ik kende hem helemaal uit mijn hoofd. Andor liep lekker door, galoppeerde waar hij kon en keek niet op van de fontein in het midden. Toen we door de finish waren en alle ballen nog op de pilonnen lagen, én we zagen dat we netaan binnen de tijd waren kon mijn geluk al niet meer op :D
De barrage was voor ons! Die kende ik ook prima uit mijn hoofd, ook hier bleven alle balletjes liggen alleen was de energie een beetje op waardoor we niet echt supersnel waren. Maar niet geklaagd, Andor deed het super!
Om 12 uur hadden we alles al ingepakt en opgeladen. Nu was het wachten tot alle 115 deelnemers waren geweest. Andor ondertussen gevoerd, water gegeven en uit de trailer gehaald om te plassen. Tig keer heen en weer gelopen en heel wat aanspanningen de fout in zien gaan bij de vaardigheid.
Eindelijk was er dan om 7 uur de prijsuitreiking. Mét burgemeester en podium. Ik had heel optimistisch mijn pakkie maar weer aangetrokken.. je weet maar nooit he O:)
Onze dressuurklasse was al snel aan de beurt, helaas hier geen prijs maar dat had ik ook absoluut niet verwacht. Mijn groom had ondertussen de coupons al te pakken gekregen, 1e ring 176-177, 2e ring 178-186 dus dat viel nog heel erg mee!!
In onze klasse in de vaardigheid waren 6 prijzen gevallen. Toen er bij de 4e prijs mijn naam werd afgeroepen was mijn geluk niet te beschrijven!! *o/* Wat was ik trots op mijn kanjertje!!
Hiermee hebben we dus ook gewoon een plaatsje op de Nederlandse Kampioenschappen verworven!!!! *o/* *o/* *o/*
17 september mogen we naar Ermelo om te kijken of we de landstitel kunnen binnenslepen O:)
Moe maar ontzettend blij zijn we weer richting Twente gegaan.
Ben echt ongelooflijk trots op mijn mooie kleine vriendje :D
Andor, Bjorgard x Briggen
Mijn állerbeste, lieve vriendje


Dressuur M + 9
Vaardigheid M + 10
leoensuzanne
Berichten: 11159
Lid geworden op: di 06 dec 2005, 18:57
Locatie: Westerbeek

Re: Nooit verwacht, ongelooflijk resultaat!

Bericht door leoensuzanne » zo 07 aug 2011, 15:55

Wauw wat goed!! van harte gefeliciteerd en geniet er maar lekker van!
Evita : Tsjerk x Anca (v. Manus)
HilgoHenro x Hikari (v. Hanibal)
Fello : Ismo x Anca (v. Manus)
Hikari v. Hannibal x Anca (v.Manus)
TinkerxWelsh kruising Liva: ouders onbekend
en Wild coulours Ultimo oftewel Mo ouders onbekend
Gebruikersavatar
Roosjuh
Berichten: 6152
Lid geworden op: wo 26 jan 2005, 19:59
Locatie: Oploo

Re: Nooit verwacht, ongelooflijk resultaat!

Bericht door Roosjuh » zo 07 aug 2011, 16:01

Gefeliciteerd, knap hoor!
:¨·.·¨:
`·. Yessie & Sylvy
Geboren op 9-7-2013
Jella!
Gebruikersavatar
truus1970
Berichten: 4413
Lid geworden op: vr 09 mei 2008, 21:06
Locatie: stadskanaal
Contacteer:

Re: Nooit verwacht, ongelooflijk resultaat!

Bericht door truus1970 » zo 07 aug 2011, 16:25

gefeliciteerd op naar t kampioenschap
Rai meis, je was een kanjer die ons veel te vroeg heeft moeten verlaten. t ga je goed op de eeuwige velden.
Bink, veel plezier bij je nieuwe mens. Dat je lekker veel kilometers mag maken.
Nu paardloos.
Gebruikersavatar
Mariël
Berichten: 1277
Lid geworden op: do 25 nov 2010, 17:35
Locatie: Klaaswaal
Contacteer:

Re: Nooit verwacht, ongelooflijk resultaat!

Bericht door Mariël » zo 07 aug 2011, 16:33

Super, daar mag je trots op zijn *o/*
* Paardrijden is Beleving, emotie, Vriendschap en Vrijheid.*
www.ronverhaartimmerwerk.nl Ook voor stallenbouw!
Gebruikersavatar
Anita
Berichten: 17518
Lid geworden op: za 09 dec 2006, 12:10
Locatie: Mantinge (Dr.)
Contacteer:

Re: Nooit verwacht, ongelooflijk resultaat!

Bericht door Anita » zo 07 aug 2011, 17:00

Wow, wat goed zeg! Van harte gefeliciteerd. Jullie zijn een superteam samen. Nog meer redenen om toch een keer naar een wedstrijd van je te komen kijken.
Meline (Havstad) moeder/oma van:
Djambo, Ferro, Gino, Hindra, Indre, Jilco, Mirko, Leneke, Mara, Marinde, Nivar, Nolan

Kayo (van Ivonne)

┼Celony en Luco


Afbeelding
Gebruikersavatar
janna
Berichten: 10163
Lid geworden op: do 27 jan 2005, 17:18
Locatie: steenwijk
Contacteer:

Re: Nooit verwacht, ongelooflijk resultaat!

Bericht door janna » zo 07 aug 2011, 17:08

Wat goed! Gefeliciteerd!
Giel
(Timor x Yanneke v. Sverre)

Norvyn
(Timor x Gentle v. Drafur)
Gebruikersavatar
Esther
Berichten: 22830
Lid geworden op: za 16 jul 2005, 17:56
Locatie: Paasloo

Re: Nooit verwacht, ongelooflijk resultaat!

Bericht door Esther » zo 07 aug 2011, 17:17

Supergoed gedaan!! Gefeliciteerd!!
Ik lijk op de uitzonderingen in de Duitse grammatica
Gewoon niet te begrijpen
'Loesje..'
Gebruikersavatar
Lisa
Berichten: 6858
Lid geworden op: do 27 jan 2005, 16:46
Locatie: Steenwijk

Re: Nooit verwacht, ongelooflijk resultaat!

Bericht door Lisa » zo 07 aug 2011, 17:35

Super!!! En gaaf dat je naar de kampioenschappen mag!! Super leuk! Ik vond hem in hardenberg ook al zo leuk voor de wagen!!
Vera toch nog beetje ''mijn'' topper!
Alinde mijn ster!!
26 mei 2009 geboren: Finn een (reinar/anton)!!!!


5 mei 2011 geboren: Hjala!!

Alinde... bedankt voor alles meissie!
Gebruikersavatar
Sjolvir
Berichten: 7051
Lid geworden op: za 07 jul 2007, 21:42
Locatie: daar waar het te druk is.

Re: Nooit verwacht, ongelooflijk resultaat!

Bericht door Sjolvir » zo 07 aug 2011, 17:40

Jeeehhhhh!!! gefeliciteerd!! En veel plezier op de hippiade!!! go for it girl!!
Hepsie, dochter van Sjolvir (Brus x Drag) x Zortin, *14 april 2011
Sjolvir (Brusvein x Drageset) *1997, mijn ster op aarde! en aan de hemel sinds november 2016
Tobago aus der schützenden Hand, Knabstrupper *2005 Soms net een fjord!
Zipper
Berichten: 391
Lid geworden op: ma 01 okt 2007, 08:39
Locatie: maasbree

Re: Nooit verwacht, ongelooflijk resultaat!

Bericht door Zipper » zo 07 aug 2011, 17:50

Proficiat!!!! *o/*
Gebruikersavatar
Jowien
Berichten: 1845
Lid geworden op: wo 31 aug 2005, 11:47
Locatie: Santpoort Noord

Re: Nooit verwacht, ongelooflijk resultaat!

Bericht door Jowien » zo 07 aug 2011, 18:29

Gefeliciteerd, wat gaaf zeg!

Jammer van je dressuur, altijd lastig zenuwen... Maar je weet het van jezelf, dat is een eerste stap.
Anke: we gaan nog veel samen beleven!
I.M. Orlinde: Fjordsport L-springen en LL-dressuur, landbouwproef A: Prestatiemerrie! En endurance klasse II (klasse 3 startgerechtigd), mennen FMD7 en FMV 5 en zoveel meer.
Gebruikersavatar
Nicole
Moderator
Berichten: 10616
Lid geworden op: wo 26 jan 2005, 19:43
Locatie: Steenwijk

Re: Nooit verwacht, ongelooflijk resultaat!

Bericht door Nicole » zo 07 aug 2011, 18:32

Super leuk! Goede reclame voor de fjord!
Er is geen grens aan wat we een paard kunnen leren, Er is alleen een grens aan onze intelligentie om het hem uit te leggen.
Andor-Mary
Berichten: 523
Lid geworden op: ma 15 feb 2010, 19:33
Locatie: Markelo

Re: Nooit verwacht, ongelooflijk resultaat!

Bericht door Andor-Mary » zo 07 aug 2011, 22:03

Dank jullie wel allemaal!! We gaan zeker ons best doen, hij moet nog wel ff leren racen voor die tijd haha.
Het is zeker reclame voor de Fjord! :D Ben ook supertrots op mijn gele vriendje!

@ Anita; ik zal wel een keer een wedstrijd in Drenthe gaan rijden ;)
Andor, Bjorgard x Briggen
Mijn állerbeste, lieve vriendje


Dressuur M + 9
Vaardigheid M + 10
Gebruikersavatar
Viv
Berichten: 23714
Lid geworden op: wo 26 jan 2005, 17:36
Locatie: Zoetermeer

Re: Nooit verwacht, ongelooflijk resultaat!

Bericht door Viv » ma 08 aug 2011, 05:23

Jeecchhooeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Als ik kan kom ik kijken hoor en aanmoedigen.
Tsja en wat de dressuur betreft, je moet maar zo denken: de jury piest en poept op dezelfde plee en is ook maar een mens :D Werkt echt hoor, en een jury is vaak zelf net, zo niet nog meer, zenuwachtig als hij/zij zelf wedstrijd heeft. Dus volgend jaar verwachten we jullie ook in de dressuur op de Hippiade :D
Ik ben eruit, ik heb gewoon 2 superpoownies :D Tjody STERmerrie, Cadiz STERruin!!
Cadiz Ruinenkampioen 2008 + reserve ruinenkampioen 2009, 2012, 2014 :L :L
Afbeelding
Gebruikersavatar
Anita
Berichten: 17518
Lid geworden op: za 09 dec 2006, 12:10
Locatie: Mantinge (Dr.)
Contacteer:

Re: Nooit verwacht, ongelooflijk resultaat!

Bericht door Anita » ma 08 aug 2011, 06:51

Ik wil ook wel naar Twente rijden hoor, als ik maar weet waar en wanneer. En het moet natuurlijk niet samenvallen met een keuring, haha.
Meline (Havstad) moeder/oma van:
Djambo, Ferro, Gino, Hindra, Indre, Jilco, Mirko, Leneke, Mara, Marinde, Nivar, Nolan

Kayo (van Ivonne)

┼Celony en Luco


Afbeelding
Gebruikersavatar
tottietut
Berichten: 297
Lid geworden op: wo 04 feb 2009, 10:25
Locatie: dinxperlo, achterhoek

Re: Nooit verwacht, ongelooflijk resultaat!

Bericht door tottietut » ma 08 aug 2011, 07:15

heel mooi resultaat!! gefeliciteerd
Totally in love with my little girls ღ Charlotte,21-12-2007 ღ Jasmijn 16-07-2009 ღ
                  • walking through memory lane
Gebruikersavatar
Bella
Berichten: 17591
Lid geworden op: do 27 jan 2005, 11:59
Locatie: Wanneperveen ;)
Contacteer:

Re: Nooit verwacht, ongelooflijk resultaat!

Bericht door Bella » ma 08 aug 2011, 07:26

Super Marianne, goed bezig!!! Nu beste beentje voor op de kampioenschappen en wie weet :D
Geluk is de vrucht van intens werk
Gebruikersavatar
Ilona
Berichten: 6419
Lid geworden op: vr 11 apr 2008, 18:40
Locatie: Goeree-Overflakkee

Re: Nooit verwacht, ongelooflijk resultaat!

Bericht door Ilona » ma 08 aug 2011, 08:43

Super knap van jullie! Gefeliciteerd! Topteam!
Castor :L (v Topas) en Enzo de pret-terrorshet :D
the art of riding is to keep the horse between you and the ground. Afbeelding
Gebruikersavatar
Bernadet_Bo
Berichten: 613
Lid geworden op: wo 11 feb 2009, 18:34
Locatie: Ermelo

Re: Nooit verwacht, ongelooflijk resultaat!

Bericht door Bernadet_Bo » ma 08 aug 2011, 08:56

Gaaf hoor, gefeliciteerd!
Bo is geweldig! :D
En mijn bruine grote kerels natuurlijk ook !
Plaats reactie