Wat een leuk initiatief en fijn dat zoveel mensen vrijwillig willen helpen.
En ik maar denken, wie is die vent toch, die ken ik, is je pa, hihi..
Elisabeth ruiterkamp, voor mensen met een beperking
Re: Elisabeth ruiterkamp, voor mensen met een beperking
Ik lijk op de uitzonderingen in de Duitse grammatica
Gewoon niet te begrijpen
'Loesje..'
Gewoon niet te begrijpen
'Loesje..'
Re: Elisabeth ruiterkamp, voor mensen met een beperking
Haha, ja klopt. Er waren plots 2 vrijwilligers afgevallen en we wilden graag vervanging. Hij had al eerder aangegeven dat het hem wel leuk leek, maar ook wel spannend ivm paarden waar hij toch niet veel mee heeft. Uiteindelijk hadden we hem dus als vervanging en viel er 1 deelnemer af, dus de verhoudingen waren weer in orde.Esther schreef:En ik maar denken, wie is die vent toch, die ken ik, is je pa, hihi..
Ook hij heeft een fantastische week gehad. De vrijwilligers zonder paardenervaring (zoals hij) gaven aan dat het erg goed te doen was voor mensen zonder paardenervaring. Hij heeft genoten en vind het net als ik voor herhaling vatbaar!
Bedankt voor de leuke reacties
Finn; Ik zag je, ik wou je, ik heb je, ik hou je!!
- Nathalie1985
- Berichten: 1196
- Lid geworden op: di 29 aug 2006, 16:00
- Locatie: Herdersem - België
- Contacteer:
Re: Elisabeth ruiterkamp, voor mensen met een beperking
wauw prachtig dat jullie dit kunnen verwezelijken voor deze mensen !! Ik zelf werk ook met andersvaliden en weet hoe moeilijk het soms kan zijn dus dikke pluim voor jullie ! Prachtig dat jullie dit doen voor deze mensen!
- SandraJimmy
- Berichten: 775
- Lid geworden op: zo 05 sep 2010, 06:14
Re: Elisabeth ruiterkamp, voor mensen met een beperking
Ziet er super uit. Top dat deze mensen zo'n week kunnen beleven 

- Machteld&Falco
- Berichten: 3464
- Lid geworden op: do 11 dec 2008, 19:44
Re: Elisabeth ruiterkamp, voor mensen met een beperking
Prachtig initiatief! Waar ik vroeger altijd kampen begeleidde, was er ook telkens een periode kamp voor mensen met autisme. Zeker niet te onderschatten wat een werk en toewijding daar in kruipt! Heel mooi fotoverslag. Ik zie alleen maar blije gezichten op de foto's 

http://pijama.come2me.nlFjorden zijn als Pringles: once you pop, you can't stop!