Gewoon jammer dat Ginny ook zover weg woont, niet even om de hoek !
Maar het is nu wel wennen hoor. Tootje laat zich duidelijk horen als ik aan kom, altijd zo leuk.

Ja toch wel herowenna schreef:Jee Amber wat is ie veranderd.
Hij is echt een volwassen hengst nu.
Blijft een mooi dier.
Kan me wel voor stellen dat je hem zou missen.

Wel stil nou hoor.. Ik word altijd begroet met luide Hinnik op stal, maar nu

Haha, ik heb Charlie gekregenElvina schreef:Hij wordt echt steeds mooier!En die 2 maandjes zijn zo om!
Mocht je nog een fjord zoeken om te leren springen(haha grapje hoor
)

Dus ben benieuwd !
Jaa, het is echt Toot tegenwoordigNathalie1985 schreef:Zeg maar Toot ipv Tootje! Hij ziet er super geil uitHij staat inform!
Hij zal het wel goed krijgen bij Ginny en langs de andere kant zal hij serieus moeten werken maar dat doet hij bij jou ook al hé

Ik ben heel benieuwd hoe hij het gaat aanpakken !
Echte laatbloeierjanna schreef:Elke keer als ik weer nieuw foto's van hem zie, is hij weer veranderd! Hij wordt nu echt duidelijk ouder, staat hem goed.

Hij is ook weer wat meer de hoogte in gegaan en vooral zijn hals breder. Ik ben heel benieuwd wat de spieren gaan doen in deze 2 maanden haha.
Nou dat zou leuk zijnYfke-lover schreef:Ik schrok al ik dacht gaat Toot weg bij jou dat leek me ook onmogelijk hij is nog mooier geworden deze laatste paar maanden ik hoop dat ik hem 2 april in het echt kan bewonderen
