Ik heb Charisma ingereden toen ze 4/5 jaar was (ze was erg laat uitgegroeid) en heb toen een paar wedstrijdjes gereden met haar. 'mijn' oude pony Wintura waar mijn vader toen SGMW mee reed werd verkocht, dus Charisma werd beleerd voor de kar. Zodoende had ik haar al een tijd niet meer gereden, maar het blijft een geweldig leuke fjord om te rijden! Stiekem toch wel zin om nog eens een wedstrijdje met haar te starten!
Ik heb haar natuurlijk eerst lang en laag ingereden en ook lekker uitgestapt, heb hier alleen geen foto's van! Ik rijd trouwens niet met een stang! Dit is een dubbel-gebroken bit, omdat zij een tijdje terug een wond had onder haar tong (stuk los kaakbot was daar doorheen komen zweren) Maar vandaar in de eerste sleuf, deze zit nog half in de ring, en dubbel gebroken

Tips zijn welkom!
Ik heb alleen al vrij lang niet 'gereden' wel wat rond gehobbeld en pony aan het inrijden maar dat is toch anders. Al behoorlijk lang geen les meer dus dat is vaak wel te zien aan mijn houding, sorry daarvoor!
1.

2.

3. Verzamelde galop

4.

5.

6.

7. Middendraf

8. Nog mooi verzameld

9. Middengalop (fijn achterbeen vind ik zelf)

10.

Bedankt voor het kijken!
