Pagina 1 van 1
Even voorstellen
Geplaatst: ma 19 mar 2012, 18:30
door ellen1964
Hoi allemaal, mijn naam is Ellen,woonachtig in het mooie Twente, tesamen met man en dochter plus vijf honden.Helaas(nog) geen Fjord, wel ernstig besmet met het virus

.
Mijn nicht Miriam heeft me over mijn rij-angst geholpen na twintig jaar niet rijden,dus sinds een jaar zijn we zeer regelmatig samen in bos en wei te vinden op haar paardjes.
Nooit gedacht dat ik weer zo'n plezier zou krijgen in paarden en alles eromheen!
Re: Even voorstellen
Geplaatst: ma 19 mar 2012, 18:50
door wolkj
Hoi Ellen.
Ik ben Willeke, 22 jaar en in het bezit van een bijna drie jarig fjordsel.
Mag ik weten hoe je bij de fjorden terecht komt?

zomaar benieuwd!
Re: Even voorstellen
Geplaatst: ma 19 mar 2012, 18:52
door Dennis
Welkom hier!
Ik ben Dennis en Geke is mijn bijna 2 jarige merrie. De andere paarden in mijn onderschrift zijn van mijn oom waar ik al ruim 20 jaar kom voor de paarden.
Je hebt nog geen fjord? wel de intentie er een te gaan kopen?
Re: Even voorstellen
Geplaatst: ma 19 mar 2012, 18:56
door leoensuzanne
Welkom op FW! Ik ben Suzanne, getrouwd met Leo en mama van Jessie en Evi (7 en 4 jaar). Wij hebben een Grote Zwitserse Sennerhond met de naam Kiekeboe van 6 maanden jong, een aanlooppoes Noppes, 2 caviabroertjes Dinky en Bobo. Onze paardjes staan in mijn onderschrift. Binnenkort komt daar een naam bij als het goed is, want Anca is woensdag uitgeteld.
Ik wens je veel lees- en postplezier! En wie weet, vind je hier je aanstaande fjord wel!
Re: Even voorstellen
Geplaatst: ma 19 mar 2012, 19:19
door ellen1964
Onvoorstelbaar zoveel paardengekken als er eigenlijk zijn he....
Nee, het ligt niet in de bedoeling zelf een Fjord te kopen,voorlopig niet tenminste...te druk, werken, hondjes,maar toch zo twee tot drie keer in de week wel op en bij de Fjordjes te vinden.
Heb zelf vanaf mn zesde tot zesentwintigste paardgereden....toen kwam de klad erin, baby op komst, eigen zaak,sportte veel in de africhting met de honden...en later durfde ik niet meer....onze jongste dochter was vanaf baby al verzot op paarden, vorig jaar ging ze op les en toen kwamen de kriebels toch in hevige mate terug....mijn nicht Miriam praatte me over de een of andere m,anier onstane angst,ach en dan ga je...totaal verslingerd

.Zij kwam eigenlijk wat tijd te kort voor haar drie Fjordsels dus we helpen elkaar.Vaak lopen we ook alleen maar een beetje te klooien,gekke spelletjes met ze doen,lekker relaxen heet dat.
Re: Even voorstellen
Geplaatst: ma 19 mar 2012, 19:20
door leoensuzanne
Fijn dat jullie elkaar zo vooruit kunnen helpen!
Re: Even voorstellen
Geplaatst: ma 19 mar 2012, 19:40
door Bella
Welkom Ellen! Heerlijk dat je via je nicht weer kunt genieten van het rijden.
Ik ben Annabel, 26 jaar en woonachtig in Wanneperveen, waar ik zelf een bijna driejarige Fjordendame Flamingo heb staan en twee NMPRSjes Flower en Fleur, waarvan de eerstgenoemde kleine een veulen op komst heeft. Verder rijd ik nog de ruin Binkie van mijn schoonvader en geniet ik dagelijks ook van zijn Fjordenstapel.
Re: Even voorstellen
Geplaatst: di 20 mar 2012, 08:42
door janna
Hallo Ellen, welkom op FW. Leuk dat je via je nicht bij de fjorden terecht bent gekomen, die zijn erg leuk.
Mijn naam is Janna, 22 jaar en woon in Steenwijk. Tevens het 'kleine' zusje van Annabel hierboven./
Ik heb zelf nog geen eigen fjord, maar ik mag mij heerlijk uitleven op de fjorden in Wanneperveen. Daar ben ik voornamelijk bezig met de 4 jarige ruin Dieter en heb momenteel zijn vader Timor ook weer aan het werk.
Re: Even voorstellen
Geplaatst: di 20 mar 2012, 09:33
door Anita
Hey Ellen, leuk dat je je hier ook aangemeld hebt. Werd je nieuwsgierig naar FW vanuit het 40+ topic op bokt, haha.
Ik zal mijn gegevens ook even opsommen: Anita, 50 jaar en getrouwd met Jeroen. In het bezit van 7 Fjorden en de 8ste op komst. Namen en familiebanden vind je in mijn onderschrift en foto's heel simpel via mijn profiel op bokt. Verder hebben we 2 zelfgefokte Duitse Herders, broer en zus Dingo en Dusty van inmiddels helaas al weer ruim 10 jaar oud.
Veel plezier hier op het gezelligste Fjordenforum van NL.
Re: Even voorstellen
Geplaatst: di 20 mar 2012, 11:37
door kristelhans
Hoi Ellen, welkom!
Ik ben Kristel en Beer is mijn bijna 7 jarige fjord. We rijden vooral endurance maar hebben ook wat cross-ambities! Veel plezier hier!
Re: Even voorstellen
Geplaatst: di 20 mar 2012, 11:42
door Anouska
Welkom Ellen! Ik ben Anouska, 32 jaar, en in het bezit van de 7 jarige ruin Bjorn.
Veel plezier op dit verslavende forum!
Re: Even voorstellen
Geplaatst: di 20 mar 2012, 14:34
door Dreeke
Welkom, ik ben Andrea, 34 jaar en heb een bijna 5 jarige fjordenpuber Dakota genaamd.
Momenteel doet hij niks omdat ik zelf nu hoog zwanger ben van ons eerste kindje.
Veel plezier op ons gezellige forum!
Re: Even voorstellen
Geplaatst: zo 25 mar 2012, 11:01
door Wanja
Welkom hier op FW!
Ik ben Melanie, 28 jaar en heb 2 Fjorden Feline en Gentle en woon sinds augustus afgelopen jaar in Zweden.
Ik ben ruim 3 jaar in het bezit geweest van een dochter van Marianne, Yette. Heb haar destijds verkocht, omdat ik absoluut geen klik had met deze merrie. Dat kan natuurlijk altijd, maar ik geloof dat ze inmiddels een heel fijn plekje heeft bij haar nieuwe eigenaresse

Miriam ken ik dus ook nog wel van vroegere tijden, doe haar de groeten en natuurlijk heel veel plezier op FW!
Re: Even voorstellen
Geplaatst: zo 25 mar 2012, 17:30
door ellen1964
Hey, dat is grappig, Yette, daar hadden we het laatst nog over! Zal Miriam de groeten doen!
En Zweden, daar ga ik van zwijmelen....ben vrachtwagenchauffeur geweest op Scandinavie, en nu nog hebben we daar vrienden met wie we regelmatig op vakantie gaan...prachtland!