Zie hier het resultaat:
(niet helemaal scherp maar het gaat om het idee)




Zelf mag ze het verhaal erbij vertellen

janna schreef:@ Thessa: Ben jij nou zo groot? Of lijkt Reitze ineens zo klein.
Maar staat je verder goed! Erg aardig van Rien.
janna schreef:hmm dan ben je nog kleiner dan ik ben, zo van de foto lijk je idd echt veel langer. (niet dat dat verder uitmaakt)
Ik zit ook echt op een roze wolk hoor! De glimlach verdwijnt voorlopig niet meer! Een soort droom die uitkomtnancy imka schreef:Zo ben wel jaloers hoor! Haha ik vind het zo'n gaaf beest!
Dat klopt, ik ben absoluut geen held en stap ook niet op ieder paard. Ik merk aan mezelf dat ik het afgelopen jaar op de een of andere manier toch wat zekerder van mezelf ben geworden, ik heb van de week ook op Bo van bernadet gereden terwijl ik dat heel lang niet durfde omdat die zo vreselijk hard kon gaan, maar nu toch ook gedaan.Anita45 schreef:Gaaf Thessa, je krijgt ook steeds meer moed. Je was toch nooit zo van even op een ander paard stappen en dan nu zelfs op een echte dekhengst, petje af hoor. Hij staat je goed.