Pagina 1 van 1

Githa en Jalenka in de sneeuw

Geplaatst: ma 04 jan 2010, 13:48
door Keandra
hier dan ook maar eindelijk nog eens onze fjordsels in de sneeuw en enkele van toen ik nog eens een poging gemaakt had om te rijden O:)

Afbeelding
Jalenka (en ja ze komt er al terug stukken beter voor *o/* wacht tot dit voorjaar, ik ben zelf benieuwd)

Afbeelding
zoek de sneeuwsnoet

Afbeelding
actie :=

Afbeelding
dit vond Githa ervan B-)

Afbeelding
jaja ik erop }-o brave pony

Afbeelding
is een rare foto, kan hem niet draaien, lol (bit ligt goed nu maar heb eigenlijk geen contact omdat het te los in haar mond ligt := )

Re: Githa en Jalenka in de sneeuw

Geplaatst: ma 04 jan 2010, 15:26
door _Marjon_
Echte ijs prinsessen.
Jalenka is ook leuk zeg, word al een hele dame.

Re: Githa en Jalenka in de sneeuw

Geplaatst: ma 04 jan 2010, 15:30
door Jilly
Zooo, Jalenka wordt al een hele dame! En ik zie er trouwens heel erg Alina in terug (Alm-dochter). Mooi paardje.

Re: Githa en Jalenka in de sneeuw

Geplaatst: ma 04 jan 2010, 15:36
door kristelhans
Waaauuw wat een mooi paardje wordt Jalenka..had nooit zo door dat ze zo licht is! Mooi! en heb je nu een roze bit bij Githa in?? Waar kun je dat kopen? ;)

Re: Githa en Jalenka in de sneeuw

Geplaatst: ma 04 jan 2010, 17:12
door jessica
Wat een mooi gezicht, Jalenka in de sneeuw!
Wat ben je gezegend met zo'n binnenbak met dit weer he?! :D

Re: Githa en Jalenka in de sneeuw

Geplaatst: ma 04 jan 2010, 17:34
door wikkiedikkie
Volgens mij heb je je bit dr niet goed inhangen.of zie ik dat nu helemaal verkeerd?? of bedoel je dat ook met het hangt te laag? hij moet toch officieel aan die bovenste ring hangen?

Re: Githa en Jalenka in de sneeuw

Geplaatst: ma 04 jan 2010, 17:37
door Keandra
jep de binnenbak, is gewoon super met dit weer altijd kunnen rijden of toch iets doen

en Jalenka is echt mooi aan het uitgroeien, we staan er telkens van versteld als we naar foto's kijken van vorig jaar in mei

en het roze bit is een happy mouth bit van het merk Feeling (kijk eens in de catalogus van Ekkia als je die liggen hebt (ik heb er eentje eens gekregen, men bijbel kwa ruiter en paardengerief), je hebt ze in het roze, licht groen en licht blauw, wel tof hoor
ze hebben ook een smaakje/geurtje van appel en ze zouden schijnt beter zijn dan normale zwarte rubber bitten
we hebben voor Jalenka er ook eentje aangeschaft een 11.5 (wel een gewoon trensje hoor), die van Githa is 12.5

Re: Githa en Jalenka in de sneeuw

Geplaatst: ma 04 jan 2010, 17:38
door Senna&Cajra
Het bit zit idd niet goed moet aan de kleine ring boven de grote ring.

Re: Githa en Jalenka in de sneeuw

Geplaatst: ma 04 jan 2010, 17:40
door Keandra
wikkiedikkie schreef:Volgens mij heb je je bit dr niet goed inhangen.of zie ik dat nu helemaal verkeerd?? of bedoel je dat ook met het hangt te laag? hij moet toch officieel aan die bovenste ring hangen?
yep correct _-:(
men hoofdstel is maatje full en nu op zen kleinst en terwijl ik al aan het rijden was merkte ik dat ik niet de bitinwerking had die wenselijk was O:)
terug afgestapt na de enkele foto's en gezien dat ik dus terug een cobhoofdstel nodig heb bij dit bit |o
dus deze maand naar de solden bij ons in België voor een nieuw hoofdstel

Re: Githa en Jalenka in de sneeuw

Geplaatst: ma 04 jan 2010, 17:43
door Keandra
Senna&Cajra schreef:Het bit zit idd niet goed moet aan de kleine ring boven de grote ring.
ehm of zou dat het kunnen zijn? 8)7 (ben ik weer zo dom of wat, heb haar in elk geval geen pijn gedaan en had genoeg controle met zit en benen om een beetje te kunnen rondstappen }-o )

ik heb vroeger altijd met de bakstukken aan de grote bitring gereden en niet aan het bovenste ringetje
zal dit later deze week proberen

bedankt