
Want! Kijk nou toch eens wat ze in 2(?) weken voor me in elkaar gezet heeft!!!

Oftewel een supermooie longeersingel, helemaal van bruin leer en steekje voor steekje met de hand gemaakt!

Nog wat detailfoto's:

Opstaande ringen bovenop, voor de dubbele longe of misschien wel mennen


Een ring midden onder de singel, voor de touwtjes tussen Zico's benen door (doordat het 2 ringen zijn, kan ik de singel links en rechts afwisselen, slim he!)

Zijringen om de uiteinden van de touwtjes aan te knopen
Meeeer details!


Kussentjes van lekker zacht leer (de vulling daarvoor kwam uit mijn oude verrotte dekensingel-die-dienst-deed-als-longeersingel)

Ik kan er maar niet genoeg van krijgen...

En als laatste nog een keer...

De supermooie gespen!
Mams gaat de singel ook nog onderleggen... En dan moet hij nog geolied worden en dan is ie helemaal af. En dat allemaal zomaar, zonder dat ik er om gevraagd heb.
Zo'n mama hebben jullie zeker niet he

En vooruit, nog wat plaatjes van m'n harige Fjordenbaal in de late middagzon (staat z'n hoofd er ook nog op

Zico op z'n allerslimst:

'Hullo...'
Gelukkig begint z'n voorpluk alweer aan te groeien!
Kjoet!


Archie negeert me, want tsja, ik heb geen lekkere hapjes bij me


'La la la la, I can't heaaaar youououou...'


Jaja, die Archie is echt de gezelligste in huis

Goed, tot zo ver de foto's, ik ben natuurlijk heel benieuwd wat jullie er van vinden!
Ze wilde dan wel niet zelf op de foto, maar ze moet natuurlijk wel beroemd worden, die mams van mij!
