Pagina 1 van 1
Arwen voor 3e keer onder het zadel
Geplaatst: zo 07 okt 2007, 15:04
door DaphneT
Geplaatst: zo 07 okt 2007, 15:09
door nina1993
Tuurlijk vind ik het niet erg! Ze pakt het inderdaad super op, had wel gedacht dat er wat meer protest zou komen, maar ze deed regelmatig alsof ze al jaren zo loopt.
Geplaatst: zo 07 okt 2007, 15:20
door nientje_pjotr
ziet er al super uit hoor!!
Wel leuk he, met zo'n jong paard bezig te zijn. Vind ikzelf wel,akes pakt het ook allemaal zo snel op
m'n vriend zei het laatst nog;eens een fjord en je wilt nooit meer wat anders.
Geplaatst: zo 07 okt 2007, 18:06
door fjordido
ahh wat leuk zeg zon jonkie. fijn dat ze het zo goed oppakt.
ik zou als ik jou was je beugels nog een gaatje langer doen. nu zit je afentoe daardoor wat te ver achterin je zadel en ik denk dat 1 gaatje langer ook een mooier plaatje geeft.
ze heeft trouwens echt een hele lieve uitstraling vind ik!
Geplaatst: zo 07 okt 2007, 18:23
door karleylover
Dat ziet er al goed uit!
Over je beugels is al commentaar gegeven.. maar die zou ik inderdaad ook langer doen..
Geplaatst: zo 07 okt 2007, 20:05
door Bella
Jaa Arwen aan het werk...leuk om te zien

. De herkenbare dingen. En zo te zien is ze ook wel aardig lenig of niet?
Geplaatst: ma 08 okt 2007, 13:15
door DaphneT
Ja ze is lekker lenig inderdaad. Moet af en toe nog een beetje aan m'n benen snuffelen. Is natuurlijk ook raar :S
Beugels klopt inderdaad, maar is meer een veiligheidje voor mezelf

Heb namelijk ook wel paarden ingereden, die iets minder lief waren en dat zit ik voor mijn gevoel net iets steviger tijdens zo'n rodeo-show

@akci: haha inderdaad, dat is het grote gevaar van een fjord aanschaffen: je zit de rest van je leven aan het ras vast
Geplaatst: ma 08 okt 2007, 13:40
door Mieke_Cunna
Wat een leukerd!! Soms loopt ze nog wel wat onzeker maar ik zie het vrolijk in. Een echte fjord

Geplaatst: ma 08 okt 2007, 13:49
door janna
Hee super dat het tot nu toe zo goed gaat. Ze heeft in ieder geval wel een erg mooie hoogte voor jou. En ik zat er inderdaad aan te denken dat je die beugels voor je eigen steun nog wat korter had, want normaal op Paula heb je we wel gewoon wat langer. Maar ben benieuwd hoe het zich allemaal vorderd. Hou ons op de hoogte.
Geplaatst: ma 08 okt 2007, 14:02
door Cindy+Uniek
ziet er al goed uit hoor!!!!
ik zag ook gelijk die beugels, maar na uitleg best duidelijk ja! misschien zelfs wel slim! (al zijn fjorden over het algemeen vrij braaf

)
Geplaatst: ma 08 okt 2007, 14:08
door Krista
Ziet er goed uit zeg, wat fijn dat ze zo lief is! Dat snuffelen aan je voeten is ook echt schattig!
Ik zou mn beugels ook niet al te lang maken hoor! Je hebt meer houvast zo mocht ze toch een keer uit dr dak willen gaan

Geplaatst: ma 08 okt 2007, 14:44
door Anne&Wendie
Wat is ze braaf

Geplaatst: ma 08 okt 2007, 14:46
door nientje_pjotr
ik heb mijn beugels bij akes ook zo kort.
Net als wat je zegt,mochten ze gek gaan doen,heb je net effe wat meer houvast.
Geplaatst: ma 08 okt 2007, 18:40
door Jakomien
Hey Daphne! Ziet er al goed uit joh! k zag je nog in de kantine van gd lopen (volgens mij vandaag), druk met je diffco's? (ben ik inmiddels ook mee begonnen ;-)) k zie je wel weer in Utrecht!!