Pagina 1 van 2
afscheid van gandhi
Geplaatst: di 01 mei 2012, 15:22
door mirann
voor me lieve gandhi,
je bent het beste wat me is overkomen, en vandaag was al ons afscheid ik had nooit verwacht dat die zo snel zou komen..

ik ben blij dat jij een jaar bij mij mocht zijn, we hebben veel gedaan samen en ook hebben we veel onzekerheid gehad die nu voorbij is, wij hebben de keuze gemaakt dat dit geen leven voor jou als paard is, ik zie hoe zoo veel jeuk je hebt en het doet mij veel pijn om jou zo te zien het was moeilijk om dan vandaag egt afscheid van je te nemen en je nooit meer zal zien of te kunnen aaien:( ik heb je een dikke kus en een dikke knuffel gegeven want die heb je zeker verdiend! je bent een topper altijd zo braaf en lief en zo zal ik je ook altijd blijven herinneren! (L)gandhi
ik zal je missen
Re: afscheid van gandhi
Geplaatst: di 01 mei 2012, 15:24
door mirann
miranda-giovanni schreef:voor me lieve gandhi,
je bent het beste wat me is overkomen, en vandaag was al ons afscheid ik had nooit verwacht dat die zo snel zou komen.. ik ben blij dat jij een jaar bij mij mocht zijn, we hebben veel gedaan samen en ook hebben we veel onzekerheid gehad die nu voorbij is, wij hebben de keuze gemaakt dat dit geen leven voor jou als paard is, ik zie hoe zoo veel jeuk je hebt en het doet mij veel pijn om jou zo te zien het was moeilijk om dan vandaag egt afscheid van je te nemen en je nooit meer zal zien of te kunnen aaien:( ik heb je een dikke kus en een dikke knuffel gegeven want die heb je zeker verdiend! je bent een topper altijd zo braaf en lief en zo zal ik je ook altijd blijven herinneren! (L)gandhi
ik zal je missen
Re: afscheid van gandhi
Geplaatst: di 01 mei 2012, 16:33
door Keandra
oei heb ik iets gemist?
in elk geval veel sterkte gewenst met het verlies van je Gandhi

Re: afscheid van gandhi
Geplaatst: di 01 mei 2012, 16:56
door rowenna
He wat rot zeg, maar je hebt het goed gedaan voor je maatje.
Een leven met zo veel jeuk is ook geen leven.
Heel veel sterkte

Re: afscheid van gandhi
Geplaatst: di 01 mei 2012, 17:02
door colunder
Jeetje wat triest!!
Dat was toch het veulen van Yfke?of zit ik er nou naast?
Sterkte met het verlies van je kanjer!!
Re: afscheid van gandhi
Geplaatst: di 01 mei 2012, 17:04
door lientje
@ Anette, nee dit is een andere Ghandi. Heel veel sterkte meis, dit zal een heel moeilijk besluit geweest zijn!!
Re: afscheid van gandhi
Geplaatst: di 01 mei 2012, 19:04
door Esther
Heel veel sterkte, wat afschuwelijk, zo'n jong dier en dan al zo'n jeuk..
Re: afscheid van gandhi
Geplaatst: di 01 mei 2012, 19:29
door nancy imka
Heel veel sterkte!
Re: afscheid van gandhi
Geplaatst: di 01 mei 2012, 19:37
door Naisven
Heel veel sterkte gewenst!
Re: afscheid van gandhi
Geplaatst: di 01 mei 2012, 19:40
door Ivonne
dat meen je niet! Mooie, lieve Gandhi, heel veel sterkte.....
Re: afscheid van gandhi
Geplaatst: di 01 mei 2012, 20:00
door Megan
oh wat erg voor je. Zoveel jeuk wat naar. Ik wens je heel veel sterkte

.
Re: afscheid van gandhi
Geplaatst: di 01 mei 2012, 20:17
door Peertje
Wat ontzettend verdrietig!!!
Heel veel sterkte!
Re: afscheid van gandhi
Geplaatst: di 01 mei 2012, 21:08
door truus1970
er is niks zo erg als jeuk, Je hebt een eerlijke beslising voor Gandhi genomen. Heel veel sterkte, het gemis wordt er niet minder om.
Re: afscheid van gandhi
Geplaatst: di 01 mei 2012, 21:37
door Annemarie
Wat erg voor je Miranda

. Is het zo veel erger geworden sinds de laatste keer dat ik je zag met hem bij de schaapskooi? Wat sneu zo veel jeuk. Je hebt de juiste beslissing genomen maar het is zo vreselijk verdrietig

. Sterkte..
Re: afscheid van gandhi
Geplaatst: di 01 mei 2012, 21:41
door Dennis
Jeetje wat heftig, een jong paard en dan zo veel jeuk..... Sterkte met dit verlies
Re: afscheid van gandhi
Geplaatst: wo 02 mei 2012, 00:04
door Anna
Heel veel sterkte de komende tijd
Re: afscheid van gandhi
Geplaatst: wo 02 mei 2012, 00:57
door Anita
Allereerst wil ik je heel veel sterkte wensen met het verlies van Gandhi. Wat ontzettend verdrietig dat je dit besluit hebt moeten nemen maar ik vind het een ontzettend moedig besluit waar ik veel respect voor heb. Je kunt trots zijn op jezelf dat je je paard deze rust hebt gegund en hem verlost hebt van de jeuk. Ik weet hoe moeilijk dit is want ik heb zelf 8 jaar geleden ook deze keuze moeten maken voor mijn lieve Rianne. Ook zij had geen leven meer door die afschuwelijke jeuk en dan mag je niet egoïstisch zijn.
Re: afscheid van gandhi
Geplaatst: wo 02 mei 2012, 04:46
door Viv
Achos wat een moeilijke beslissing, maar wel een hele eerlijke.
Re: afscheid van gandhi
Geplaatst: wo 02 mei 2012, 06:43
door pjotr_nientje
Heel veel sterkte...
Re: afscheid van gandhi
Geplaatst: wo 02 mei 2012, 06:50
door Ydel
lientje schreef:@ Anette, nee dit is een andere Ghandi. Heel veel sterkte meis, dit zal een heel moeilijk besluit geweest zijn!!
(Dit is een andere Gandhi.. 'Mijn' Gandhi was van Ydel, het veulen van Yfke heette Giovanni en later Sigur

)
Heel veel sterkte, er is veel moed voor nodig om zo'n beslissing te nemen....
Sterkte met het verlies en het verwerken hiervan...
