Pagina 1 van 1

Tsjhah daar zit je dan

Geplaatst: za 12 dec 2009, 16:44
door priztwir
Heeee,

Gister was ik aan het rijden, en ze was al een beetje nukkig. En toen gaf ik been en toen galopeerde ze aan en ze begon dus te bokken en ik gaf haar een tikje met de zweep en toen gaf ze een ongelooflijk hoge bok en toen dacht ik: Oohh ik lig hier straks lekker naast mijn fjordje. Maar nee ik zat op haar hals. := En toen ben ik snel in het zadel gaan zitten en heb ik afgeremd in de hoek.

Re: Tsjhah daar zit je dan

Geplaatst: za 12 dec 2009, 17:16
door Harrie
Oeps, goed afgelopen dus.

Re: Tsjhah daar zit je dan

Geplaatst: za 12 dec 2009, 18:28
door Keandra
hehe, kan het me voorstellen :+

Re: Tsjhah daar zit je dan

Geplaatst: za 12 dec 2009, 19:19
door truus1970
schrikken!!!!!

gelukkig is het goed gegaan.

Re: Tsjhah daar zit je dan

Geplaatst: zo 13 dec 2009, 18:40
door priztwir
Ik dacht eerst echt oohh help ik lig straks op de grond maar nee ik bleef zoals meestal zitten.xD

Re: Tsjhah daar zit je dan

Geplaatst: ma 14 dec 2009, 06:15
door Viv
Vraag ik me nou altijd af, waarom krijgen paarden een mep met de zweep als ze een bok geven? Dat is al verzet en een mep maakt het alleen maar erger. Zie dat tijdens de proeven ook veel. Zal wel automatische reactie zijn hoor, ben er gewoon benieuwd naar.

Mareeehhh verders overleefd de rest van de rit ;)

Re: Tsjhah daar zit je dan

Geplaatst: ma 14 dec 2009, 15:06
door priztwir
De laatse tijd is ze erg fel. Dat merk ik wel, soms dan moet ik even een klein tikje geven met de zweep, en dan geeft ze meteen een bok.

Ik geef verder nooit een tik bij de zweep als ze bokt, maar het was nu een reactie en ik gaf een klein tikje en bok.