Vrijdagavond kwamen we in de pikkedonker aan in Hoenderloo op de Mariahoeve. Eeeehh tsja waar zit het licht (buurvrouw was niet echt meewerkend dus Evalien maar gebeld). Uiteindelijk lichtknopje en box gevonden, poownie geparkeerd met hooi, biks en een knuffeltje voor de nacht en toen nog wat voor onszelf regelen om te slapen.
We hadden gene idee in welke Tipi oid de rest lag dus Jans zei dat we ook wel ene anchtje in ene lege Tipi konden, prima hup in de pikkedonker luchtbed opgepompt en gedeponeerd op de grond, dekbed erover et voila.
Niet veel later kwam de clup uit het noorden terug van het dinner en werd de eerste nacht afgesloten rondom een knapperend kampvuurtje.
Volgende ochtend zoals gewoonlijk om 7u ofzo al wakker dus even de poownie gevoerd (die ook heerlijk had geslapen) en ontbijtje voor onzelf klaargemaakt. Daarna tegen half 10 richting het durp gesjeesd waar net het CE aankwam, dus snel wat pics geschoten van deze en gene (ik herkende zowaar wat FWers

Daarna door naar het hoofdterrein gefietst en rugnummer en hoofdstelnummer ed opgehaald voor de middag.
Toen Poownie halen (die uiteraard de trailer weer niet op wilde


Maargoed tegen 12en naar de APK getogen en poownie was echt superbraaf zo langs de hoofdring.
Bij Steffie alles in orde op 2 werveltjes na (maar die hadden we zelf ook al gespot), goeie tips gekregen. Daarna door naar zadelspecialist en ook daar complimenten voor goedpassend zadel,

Toen door naar de voedingsspecialist die Cadiz toch echt veel te slank vond, te slecht in zn vacht, slecht op kleur en kwam duidelijk veel te kort. Godzijdank nóg iemand die het ziet. Dus daar komt een voeradvies voor voor zover nodig. 1 ding was ons op dat moment zeker, er moet wat veranderen en wel nú.
Ingrid zag ook wat haakjes maar verder was het redelijk gesteld met zn tandjes. Maar die komt volgende week even langs voor zn tandjes.
Daarna snel inspannen voor de toertocht. Krisje ging ook gezellie mee op de kar en vond het maar wat spannend. En ook hier stapmte die stoere kleuter gewon dwars door alles heen en overal tussendoor

In het bos echt heeeeerlijk genoten, wat een power heeft die knol toch en wat vindttie het toch leuk. We waren dus alweer terug voor we er erg in hadden, woeps... Uur en kwartiertje over gereden (incl extra lusje) dus hij zit nog steeds lekker in zn conditie ondanks zn slechte voergedoe van de laatste tijd. Daarna nog even snel met Overgrootopa Sverre op de pic.
Daarna snel poownie naar stal gebracht zodat we nog wat demo's konden kijken en konden kletsen, veel oude bekenden gezien en nog veel pics gemaakt van overgrootoma Sunngard (jammer dat Diesje al op stal stond).
Nog even mn herinnering en rosetje opgehaald en toen lekker naar het buffet. Was erg druk maar wel lekker.
En toen... tja wat is Hoenderloo zonder regen....... en die hield maar niet op. Dus stoer op de fiets gestapt en tot ons ondergoed natgeregend op weg naar de tent, excuus Yurt.
Daar even lekker gedouched en nadat Andy een knapperend kampvuur had ontstoken besloten de weergoden dat het welletjes was geweest. Wat een hoosbui.....
Naja licht zat er niet in de Yurt dus vroeg te bed gegaan en halverwege de nacht nog even half wakker geworden van de rest die thuiskwam.
Wat een superweekend.
Daarna Diesje naar zn oude/nieuwe stal gebracht waar hij helemaal blij was zn oude liefde Catootje weer te zien. Offie nooit weggeweest was.
Daarna in Delfgauw nog even de laatste dingen ophalen en de zoveelste voerdiscussie met Theo gevoerd (wat onze beslissing goed onderbouwde, daarover later nog wel meer in ander topic) en toen snel weer naar Diesje die lekker stond te soezen in het sonnetje.
Pics volgend nog, nu ff geen zin meer in

Meiden het was retegezellig in de Yurt en Jill de foto's zijn echt leuk van onze boy's!