CAIR zadelmaker/specialist gezocht omg. Vogelenzang/Hillegom

Stel hier je vragen m.b.t. fjorden!
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Noback
Berichten: 135
Lid geworden op: di 24 jan 2006, 11:27
Locatie: Haarlem
Contacteer:

CAIR zadelmaker/specialist gezocht omg. Vogelenzang/Hillegom

Bericht door Noback » zo 26 aug 2007, 15:03

Hallo,
Ik heb nu reeds een jaar een Wintec Isabelle Werth en ik ben er ontzettend blij mee, met dit zadel zijn de plekken weggegaan van mijn vorige (schteraf gebleken te kleine kieffer wien the luxe) zadel.
Dsu ik ben er ontzetend blij mee, maar.. merrei lief kreeg op eens witte haren op dr rug, binnen 3 weken, heel bizar. Het ging niet langzaam maar zeer rap. Dat wekte toch wel wat argwaan, en nu denk ik dat mijn cair systeem gewoon lek is. Want ik heb het idee dat het steeds dunner wordt.

Kortom ik ben opzoek naar een zadelmaker dei mij kan voorzien van nieuwe cair luchtkussens. In sta in Vogelenzang dat ligt vlakbij Hillegom en aan de andere kant ligt zandvoort. Zo een beetje op de grens tussen noord en zuid holland.

Weet een van jullie misschien iemand die mij kan helpen?? want zo zonder zadel, is niet voor alle disicplines ideaal.. hahaha

alvast bedankt
Gebruikersavatar
Janine
Moderator
Berichten: 27740
Lid geworden op: do 27 jan 2005, 09:57
Locatie: Leersum
Contacteer:

Bericht door Janine » di 28 aug 2007, 09:09

Kan je niet met een vies dekje gereden hebben of heeft er iets verkeerd gezeten? Gezien de rapheid van de opkomst van de haren zou ik eerder denken aan iets wat 1 keer is geweest.

Heb je al een zadelmaker uit de buurt gebeld?
Gebruikersavatar
Noback
Berichten: 135
Lid geworden op: di 24 jan 2006, 11:27
Locatie: Haarlem
Contacteer:

Bericht door Noback » di 28 aug 2007, 09:48

Ik kan het kussen inknijpen totdat er nog 1 cm tussen mijn vingers zit...
dat kijkt me serious niet goed, dat ws niet zo toen ik het kocht.

Ik heb hypotrend te benneborek, van schie Zwaanshoek , en van RIjs gebeld,
alle 3 kunnen ze het niet, als zelfs van Rijs het niet kan.....

Ikkan niet gedacht dat het zo moeijlijk zou zijn en had wel verwacht dat iemand hier dit ook al eens heeft gehad. Ik ben anmelijk best beried om half nederland af te reizen om mijn zadel te laten maken. Het is niet ideaal maar o zonder zadel is ook neit ideaal.
Ik zit er nu aan te denken om wintec frankrijk te bellen ofzo. ik weet eht anders ook neit
Gebruikersavatar
Tamara
Berichten: 9679
Lid geworden op: wo 25 jul 2007, 07:04
Locatie: gasselternijveen
Contacteer:

Bericht door Tamara » di 28 aug 2007, 10:17

ik dacht dat als een wintec cair een maal lek is, ie niet meer te repareren valt..... correct me if i'm wrong. Kan je niet aan de dealer waar je hem gekocht hebt vragen?
als het glas halfvol is, dan spuug je d'r maar in!
Gebruikersavatar
Janine
Moderator
Berichten: 27740
Lid geworden op: do 27 jan 2005, 09:57
Locatie: Leersum
Contacteer:

Bericht door Janine » di 28 aug 2007, 10:57

Noback schreef:Ik heb hypotrend te benneborek, van schie Zwaanshoek , en van RIjs gebeld,
alle 3 kunnen ze het niet, als zelfs van Rijs het niet kan.....
Van rijs is natuurlijk gespecialiseerd in lederen zadels ;)
Maar als het werkelijk is wat Tamara meld, dan heb je behoorlijk pech en wordt het een ander zadel.
Gebruikersavatar
Noback
Berichten: 135
Lid geworden op: di 24 jan 2006, 11:27
Locatie: Haarlem
Contacteer:

Bericht door Noback » di 28 aug 2007, 11:23

dat is niet helmala waar, ze gaan aankomnde weekdn naar een beurs in duitsland, en daar gaan ze de reparaties set voro wintec cair aanschaffen

tevens is het mogelijk om de luchtkussen los te kopen, alleen moet ik "even"iemand vinden die die dingen los verkoopt
maar die zullen zij dan ook wel inkpoen neem ik aan

Van rijs kan mijn probleem dus oplossen maar dat zal pas over en week of 3 zijn, en heb het liever eerder eigenlijk

zeker omdat het dus mogelijk is, ik kan allen niemand vinden in noord of zuid holland of utrecht, daarbuiten wordt het wel heelerg ver voor mij
Gebruikersavatar
Leentje
Berichten: 9479
Lid geworden op: di 01 feb 2005, 10:45
Locatie: Lewedorp

Bericht door Leentje » wo 29 aug 2007, 07:22

zadelmaker Boer uit Heinkenszand(Zeeland) is ook gespecailisserd in cairsysteem geloof ik.
Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present
Gebruikersavatar
Claudje
Berichten: 7568
Lid geworden op: wo 26 jan 2005, 17:29
Locatie: Groningen

Bericht door Claudje » wo 29 aug 2007, 07:25

Wikke schreef:zadelmaker Boer uit Heinkenszand(Zeeland) is ook gespecailisserd in cairsysteem geloof ik.
Die is gespecialseerd in Flair (dat is anders dan Cair), maar die kan je vast wel helpen :j Bij zit ook op Bokt, onder de naam Zadelboer (oid)
:L Caylinn Mae (Stedjeblakken x Sebastian) :L

Afbeelding

Ereplaatsje voor :+: Ullwinn (v. Halldor) en Marga (v. Sebastian) :+:
Plaats reactie